Sisselogimine

Unustasite parooli?

14-päevane tagastamisõigus

Ostjal on õigus omandatud kaup tagastada 14 päeva jooksul alates ostu päevast.

Ostu tagastamise vormistamiseks peab ostja saatma vabas vormis avalduse e-posti aadressile info@emp.ee või tooma paberkandjal avalduse lähimasse kaupade väljastuspunkti. Selle aja kestel tuleb kaup müüjale tagastada.

Ostja võib vastavalt üldsätete punktile 6.5 saada raha tagasi mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel alates tagastamisavalduse esitamisest.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustusteta originaalpakendis. Täpsemalt on tagastamise korda kirjeldatud üldsätete 8. punktis.

Ostja kohustub hüvitama transpordikulud kauba tarnimisel ja tagastamisel (punkt 8.4.8, üldsätted), välja arvatud juhtudel, kui tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule või on tootjadefektidega.

Kauba tagastamisel kannab müüja kulusid (tööaeg, kirjavahetus põhilaoga, tõendite saatmine, kauba ümberpakendamine ja saatmine). Eelpool nimetatud põhjustel võtab Müüja Ostjalt kauba tagastamise teenuse eest tasu vastavalt üldsätete punktile 4.

Ostja vastutab kauba seisukorra eest. Kui toote kvaliteet on halvenenud või sellel on kasutusjälgi (kriimustusi, eemaldatud kaitsekile, tolmu või niiskuse jälgi vms), tehakse hinna ümberarveldus või keeldutakse 14-päevase tagastusõiguse kohaldamisest.

14-päevane tagastusõigus ei laiene meditsiini- ja hügieenitoodetele ega eritellimuse alusel valmistatud toodetele.

Tagasi ei võeta heli- ja videosalvestisi (muusikatooteid, filme, mänge ja tarkvara), kui pakend on avatud.

14-päevane tagastusõigus ei kehti järelmaksuga ostetud kaupade suhtes.