Sisselogimine

Unustasite parooli?
Kataloog
Elektroonika
Kodutehnika

NET ACC TRANSCEIVER SFP+/E10GSFPSR 903239 INTEL

         
NET ACC TRANSCEIVER SFP+/E10GSFPSR 903239 INTEL
Ei ole laos

156,11€

Lisa soovide nimekirja Võrdle
Lisainfo Kirjeldus Liisi järelmaks LHV järelmaks ESTO järelmaks
Artikkel: E10GSFPSR903239
EAN: 735858262507
Tootja: INTEL
Unit Gross Weight: 0.145 kg
Shipping box quantity: 2
Unit Brutto Volume: 0.001974 cubm
Shipping Box Width: 15 cm
Shipping Box Depth: 19.5 cm
Shipping Box Height: 13.5 cm
Shipping Box Weight: 0.29 kg
Vendor Homepage: http://www.intel.com/support/network/adapter/pro100/sb/CS-030612.htm
Unit Net Weight: 0.07 kg

Intel Ethernet SFP+ SR Optics.
• Hot-pluggable SFP+ footprint 
• Supports rate selectable 1.25 Gb/s or 9.95 to 10.3 Gb/s bit rates 
• Power dissipation < 1 W 
• RoHS-6 compliant (lead-free) 
• Commercial temperature range 0 °C to 70 °C 
• Single 3.3 Vdc power supply 
• Max. link length 300 m on 2000 MHZ-km MMF (SR)
• Uncooled 850 nm VCSEL laser (SR) 
• Receiver limiting electrical interface 
• Duplex LC connector 
• Built-in digital diagnostic functions

Palun täidke eeltellimise vormi
Palun kontrollige esile tõstetud välju
Saada