Sisselogimine

Unustasite parooli?
Kataloog
Elektroonika
Kodutehnika

SERVER ACC ETH MODULE SFP+/E10GSFPLR 903240 INTEL

         
SERVER ACC ETH MODULE SFP+/E10GSFPLR 903240 INTEL
Ei ole laos

625,07€

Lisa soovide nimekirja Võrdle
Lisainfo Kirjeldus Liisi järelmaks LHV järelmaks ESTO järelmaks
Artikkel: E10GSFPLR903240
EAN: 735858211963
Tootja: INTEL
Unit Gross Weight: 0.062 kg
Shipping box quantity: 16
Unit Brutto Volume: 0.0002616 cubm
Shipping Box Width: 14 cm
Shipping Box Depth: 26 cm
Shipping Box Height: 11.5 cm
Shipping Box Weight: 0.985 kg
Vendor Homepage: www.intel.com
Unit Net Weight: 0.05 kg

Intel Ethernet SFP+ LR Optics
• Hot-pluggable SFP+ footprint
• Supports rate selectable 1.25 Gb/s or 9.95 to 10.3 Gb/s bit rates
• Power dissipation < 1 W
• RoHS-6 compliant (lead-free)
• Commercial temperature range 0 °C to 70 °C
• Single 3.3 Vdc power supply
• Max. link length 10 km (LR)
• Uncooled 1310 nm DFB laser (LR)
• Receiver limiting electrical interface
• Duplex LC connector
• Built-in digital diagnostic functions

Palun täidke eeltellimise vormi
Palun kontrollige esile tõstetud välju
Saada